E-KATALOG

FORMU DOLDURUN

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

Modern Yaşamın Merkezi

8.700 m²'lik bir araziye yayılmış, toplam inşaat alanı 28.200 m² olan Beyaz Rezidans Eyüp, farklı büyüklükteki daire tiplerinin bulunduğu dört bloktan oluşuyor. Toplam 103 daire ve 26 dükkana sahip olan Beyaz Rezidans Eyüp, özgün mimarisi ile bulunduğu bölgeye özel ve farklı bir ambiyans katıyor.

Beyaz Rezidans'ta Sosyal Hayat

Beyaz Rezidans Eyüp'ün sunmuş olduğu ortak yaşam alanları her yaştan insana daha sosyal ve natürel bir yaşamın kapılarını aralıyor. Kendinizi doğanın içinde hissedeceğiniz bahçeli özel daireler ve muhteşem Haliç manzarasını ayağınızın altına seren panoramik köşe daireler ile hem bahçe hem de manzara keyfi Beyaz Rezidans Eyüp sakinlerini bekliyor.

Aile boyu eğlence Beyaz Rezidans Eyüp'te

Beyaz Rezidans Eyüp, sizin için özel olarak tasarlanmış panoramik manzaralı salonlarıyla muhteşem Haliç manzarasını ev konforuyla birleştiriyor.

Beyaz Rezidans'ta Alışveriş

Beyaz Rezidans, bünyesindeki mağazalar ilesizi yepyeni bir sosyal yaşamla tanıştırıyor. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterlilikteki mağazalarıyla Beyaz Rezidans hayatınızı kolaylaştıracak. Bulunduğu bölgeyi çekim merkezi haline getiren, sakinleri için alışveriş alternatifleri ile dolu bir yaşam vaat eden proje, yatırımcılara da eşsiz fırsatlar sunuyor.

Beyaz Rezidans Eyüp Avrupa yakasının en cazip noktasında

Beyaz Rezidans Eyüp; kültürel dokusu, tarihi özelliği ve muhteşem Haliç manzarasıyla İstanbul'un en eski semtlerinden olan ve tarihi yarımadaya asırlardır komşuluk yapan Eyüp, Otakçılar'da inşa ediliyor. İş merkezleri ve şehir merkezine yakınlığıyla oldukça ideal bir konuma sahip olan Beyaz Rezidans Eyüp hem sevdiklerinizle daha çok zaman geçirmeniz hem de işinize daima yakın olabilmeniz için İstanbul'un bu cazip noktasında konumlandı.

  • Flatofis Alışveriş Merkezi - 2dk .
  • Eyüp Devlet Hastanesi - 5dk.
  • Forum İstanbul Alışveriş Merkezi - 15dk.
  • İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi - 15dk.
  • Haliç Üniversitesi - 10dk.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Beyaz Rezidans Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
© 2018 Beyaz İnşaat - Sign by 2nreklam

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

Beyaz Rezidans Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
BİZ SİZİ ARAYALIM