E-KATALOG

FORMU DOLDURUN

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

Özel Bir Yaşam

İstanbul'un simgeleşmiş ve yükselen değeri Eyüp'te hayata geçen Beyaz Rezidans Haliç, kendine özgü tarzı ile bölgede özel bir yaşam sunmaktadır. Toplamda 28.000 m² inşaat alanına sahip yaşam merkezinde, farklı büyüklükte 10 dükkan ve 78 daire bulunmaktadır. Ayrıca konutlar için 2.700 m² özel kullanım alanı da sunulmaktadır.

Sosyal Yaşam

Benzersiz mimarisi ile bölgeye değer katan Beyaz Rezidans Haliç, modern yaşamın bütün ihtiyaçlarını göz önüne alarak bay-bayan ayrı havuz, fitness, fn hamamı, mescit ve sauna ile keyifi bir yaşam sunuyor. Ayrıca 24 saat kameralı güvenlik sistemi, açık-kapalı otopark, çocuklar için oyun alanları ve çatısındaki seyir teras ile siz ve sevdikleriniz için mutlu bir yaşamın temelleri atılıyor.

Ticari Yaşam

Beyaz Rezidans Haliç, Eyüp'ün en işlek caddelerinden biri olan Rami Kışla Caddesi üzerinde asma katlı ve depolu 8m yüksekliği sahip 10 adet lüks dükkan ile ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor.

Merkezi Yaşam

Beyaz Rezidans Haliç, sahip olduğu özel konumuyla siz ve sevdiklerinize merkezi bir yaşam fırsatı sunuyor. Kapısının önünde metro, otobüs, minibüs durakları ve 10 dakika yürüme mesafesinde metrobüs ile İstanbul'un iki yakasına kolayca ulaşılabiliyor. 2.5 km uzaklıkta Eyüp Sultan Camii ve yanı başında eğitim kurumları, özel hastaneler ve alışveriş merkezleri ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Neredeyiz?

Beyaz Rezidans Haliç, İstanbul'un tarihi yarım adasının hemen yanında merkezi konumuyla Eyüp'te hayata geçiyor. İş ve alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, Türkiye'nin köklü hastaneleri, Eyüp Sultan Camii'ne yakınlığı, metro ve toplu taşıma hatları ile kusursuz bir yaşam sunuyor.

  • Habibler-Topkapı Metro Durağı - 150 m.
  • Bağcılar-Aksaray Metro Durağı - 300 m.
  • Edirnekapi Metrobüs - 800 m.
  • Haseki EAH Topçular Semt Polikliniği - 800 m.
  • İnönü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - 1 km.
  • Bayrampaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - 2,3 km.
  • Forum İstanbul Alışveriş Merkezi - 3 km.
  • Axis İstanbul İş ve Alışveriş Merkezi - 1,3 km.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Beyaz Rezidans Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
© 2018 Beyaz İnşaat - Sign by 2nreklam

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

Beyaz Rezidans Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
BİZ SİZİ ARAYALIM